Profil na Facebook'u | Blyss
Konto na Youtube | Blyss
PrzejdĹş do Bloga | Blyss
FUNDUSZE UE | Blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Aktualności


 Półfinał Pucharu Polski PZTS w Chocianowicach 

W dniu 06.04.2019 r. odbył się Półfinał Pucharu Polski PZTS w Sali Gimnastycznej w Chocianowicach. 

W półfinale udział wzieli 4 drużyny z woj. opolskiego ( LZS BLYSS Kujakowice) , z woj. dolnośląskiego   ( KTS Wolbromek , z woj. śląskiego ( 3S Polonia Bytom) i z woj. lubuskiego ( ZKS Drzonków) .

W rozegranym turnieju półfinałowym wygrała faworyzowana drużyna 3S Polonia Bytom (aktualnie 5 miejsce w LOTTO Superlidze) i awansowała do finału.

Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy która po ponad trzygodzinnej walce i burzliwym dopingu ponad setki kibiców pokonała 4:3 zespól z Walbronka (zwycięzca pucharu na Dolnym Śląsku). Równolegle do tego pojedynku zespól Polonii Bytom robił lubuskiego pucharowca ZKS Drzonków 4:0.

W finale jednak drużyna LZS Blyss Kujakowice nie miała szans w pojedynku o pierwsze miejsce z Bytomiem, ulegając gościom 1:4. Honorowy punkt dla gospodarzy zdobył Jakub Załuski.

W meczu o trzecie miejsce drużyna z Dolnego Śląska uległa po bardzo wyrównanym meczu, 3:4 ZKS Drzonków.

  1. 3S Polonia Bytom
  2. LZS Blyss Kujakowice
  3. ZKS Drzonków
  4. KTS Walbromek

Nagrodę MVP, dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Gołębiowski Mateusz z Polonii Bytom

 
 

  SEZON 2018/2019

Sezon 2018/2019 drużyna LZS BLYSS Kujakowice rozpocznie z nowymi zawodnikami. Michał Galas oraz Jakub Załuski to nowi członkowie zespołu, którzy w tym sezonie będą wspierali druzynę Blyss'a. W tym sezonie niestety, ale nie zobaczymy Tomasza Fortunko oraz Tomasza Jedynaka. 

 

 
 

   WIELKIE ZMIANY W SEZONIE 2017/2018

Drużyna LZS BLYSS Kujakowice wzmocniła swój skład nowym zawodnikiem - Kszesimirem Kleszcz, który grał wcześniej w drużynie AKS Mikołów oraz Podwawelski Kraków.

W tym sezonie po raz pierwszy przy stole ujrzymy Tomasza Fortunko, który od 2015 r. jest zawodnikiem drużyny lecz do tej pory nie mógł zagrać.

Nieoficjalnie mówi się o kolejnym "nowym ", ale te informację będziemy mogli potwierdzić na kolejnym meczu z Prezesem Zarządu Aleksandrem Wunschik.

Zmienił się również Kierownik Sekcji, którym został Jan Głuszko, zastępując tym samym Pana Rudolfa Gerlica.

  


 
 

  


NAGRODA GŁÓWNA DLA WIERNEGO KIBICA W SEZONIE 2017 / 2018

Każdy kibic, który zbierze min. 10 pieczątek weźmie udział w losowaniu nagrody dla wiernego kibica, którą będzie Nagroda Multimedialna. 
  

 

  LOSOWANIE NAGRODY GŁÓWNEJ DLA WIERNEGO KIBICA

 aktualizacja 03.04.2017 r.

Zwycięzcą losowania Nagrody Głównej Dla Wiernego kibica został Pan Jan Głuszek.

Gratulujemuy zwycięstwa i dziękujemy za wierne kibicowanie drużynie.

Zmiana terminu losowania nagrody dla Wiernego Kibica -  ze względu na Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, w których udział bierze Wojciech Głuszko.

Aktualny termin to : 31.03.2017 r. 

Losowanie nagrody dla Wiernego Kibica odbędzie się 07.04.2017r. w Sali Gimnastycznej w Chocianowicach. Będzie to ostatni mecz rozgrywany w rundzie II w Chocianowicach.

Serdecznie zapraszamy.

  


 
 

  


Wojciech Głuszek mistrzem Opolszczyzny

    Podczas turnieju rozegranego 12.02.2017r. w Nysie Wojciech Głuszek zdobył tytuł mistrza województwa opolskiego w tenisie stołowym. W finałowym pojedynku rywalem Wojciecha Głuszka był Michał Galas z drużyny AZS PWSZ Nysa. W ćwierćfinale przeciwnikiem Wojtka Głuszka był Wojciech Tobiasz z LUKS Korfantów, w którym to klubie grał przed przejściem do Kujakowic. 

 

 


ZMIANY W DRUŻYNIE

 Drużynę BLYSS Kujakowice wzmocni nowy zawodnik : Tomasz Jedynak ur. 28.08 grał min. w LZS "Orion" Bukowice, SVH 1945 Kassel, KU AZS AE Wrocław.
 

           

        
   

Odszedł od nas Norbert Mnich - legenda tenisa stołowego

W dniu 30.09.2016r. odszedł od nas w wieku 50 lat Norbert Mnich 
Do tragedii doszło po zakończeniu spotkania II ligi tenisa stołowego w Chocianowicach.
Wychodząc z hali Norbert Mnich zasłabł. Po godzinnej reanimacji będący na miejscu lekarz stwierdził zgon. Nic nie zapowiadało takiego zakończenia ostatniego pojedynku w jego życiu. Norbert Mnich opoka klubu LZS BLYSS Kujakowice jak zwykle wygrał wszystkie swoje mecze - lecz przegrał ten najważniejszy w swoim życiu.
   Pochodzący z Żywocic na Opolszczyźnie Mnich był min. członkiem kadry podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w 1985 roku w Goeteborgu, gdzie Polacy w składzie Andrzej Grubba, Leszek Kucharski, Stefan Dryszel i Norbert Mnich zdobyli brązowy medal.
    W 1987 roku w Zawierciu został mistrzem Polski w deblu w parze z Mirosławem Pierończykiem. W finale pokonali Stefana Dryszela i Piotra Molendę, a w półfinale samego Andrzeja Grubbę i Leszka Kucharskiego, którzy dwa tygodnie wcześniej wywalczyli brąz Mistrzostw Świata w grze podwójnej w Indiach. W przeszłości Mnich występował m.in. w AZS Gliwice, z którym pięć razy wywalczył tytuł mistrza kraju, oraz w kilku klubach niemieckich. Warto podkreślić, że podczas Międzynarodowych Mistrzostw rozgrywanych w Belgii w 1986 r. Norbert Mnich zapisał się w kronikach polskiego sportu. Przy stanie 19:20 w decydującym secie przyznał się do podwójnego odbicia, które przeoczyli przeciwnik oraz sędzia. Zamiast stanu 20:20 Norbert podarował punkt przeciwnikowi i odpadł z turnieju. Za dżentelmeńską postawę odebrał w Paryżu wyróżnienie Międzynarodowego Komitetu Fair Play przy UNESCO.
   Świat tenisa stołowego stracił zawodnika, który całe życie poświęcił tej dyscyplinie. Norbert zwiedził pół świata tenisowego nim trafił do drużyny LZS BLYSS Kujakowice. W tej ostatniej drużynie spędził dwa ostatnie sezony oraz wczorajszy mecz.
    Kiedy pod koniec ubiegłego sezonu dostając prezent na 50-te urodziny stwierdził, że kiedyś chciałby odejść grając w tenisa stołowego. Jego marzenie, niestety się spełniło...zbyt wcześnie.
 

   NAGRODA GŁÓWNA SEZONU 2016/2017 - ZMIANY W KADRACH

 
 W piątek 30.09.2016  podczas spotkania II ligowego odsłoniliśmy długo wyczekiwaną nagrodę główną dla wiernego kibica, którą jest PRZYCZEPA SAMOCHODOWA MARKI BLYSS. Warunkiem przystąpienia do losowania nagrody głównej, które zawsze ma miejsce na koniec sezonu jest uzyskanie min. 10 pieczątek na kartach wiernego kibica potwierdzających obecność na meczu.

Regulamin losowania nagordy głównej do pobrania: REGULAMIN LOSOWANIA NAGRODY GŁÓWNEJ LUB w  dostępny zakładce DOWNLOAD/INSTRUKCJE

 W sezonie 2016/2017 drużynę będzie wspierał nowy zawodnik Wojciech Głuszek, który grał wcześniej w drużynie LUKS MGOKSIR Korfantów. Mistrz województwa juniorów i brązowy medalista mistrzostw Polski w kategorii młodzieżowiec.
 
 

  


ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015/2016 - URODZINY NORBERTA

  W piątek 22.04.2016  w hali w Chocianowicach odbył się ostatni mecz kończący sezon 2015-2016 w II lidze śląsko-opolskiej.
Jak co roku rozlosowana została nagroda dla wiernego kibica. W tym roku szczęście dopisało Panu Gerardowi Lycko z Kluczborka. Nagrodę zwycięzcy wręczył Prezes Klubu LZS Piotr Gucz.
   Podczas zakończenia wszyscy świętowali okrągłą rocznicę urodzin utalentowanego zawodnika -Norberta Mnicha.
    Zakończenie to czas podsumowania, ale i również czas dla kibiców, którzy przy wzmacniającym bigosie mogą porozmawiać ze swoimi faworytami. Gratulujemy wszystkim zawodnikom za wysokie osiągnięcia i dziękujemy za wspaniałe emocje, które czasem sięgały zenitu. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie, również nie zabraknie wiernych kibiców.
 

  


PODZIĘKOWANIA I WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI

    Podczas meczu rozegranego w Chocianowicach w dniu 04.12.2015 kibice, drużyna oraz cały zarząd LZS Kujakowice podziękowali głośnymi owacjami Janowi Wunschik za 65 lat aktywności w tenisie stołowy. Pan Jan w 1966 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu i do dnia dzisiejszego aktywnie uczestniczy w tenisie stołowym. Kwiaty wręczył Alfred Stanosek.
    W tym dniu podziękowaliśmy również naszemu zawodnikowi Pawłowi Packowi, który zakończył karierę sportową. Kwiaty wraz z drobnym upominkiem wręczył Piotr Gucz.
Raz jeszcze dziękujemy Pawłowi Packowi za wspaniałe mecze i za wyjątkową atmosferę, którą tworzył razem z drużyną.
 

  


NAGRODA GŁÓWNA DLA WIERNEGO KIBICA

Na zakończneie sezonu odbędzie się losowanie nagrody głównej w postaci kompletu opon letnich do samochodu. W losowaniu biorą udział karty wiernego kibica osób, kóre opuściły max. 2 mecze. 

kompletu opon letnich do samochodu

 

karta kibica

          

ZMIANY KADROWE W DRUŻYNIE

W dniu 18.09.2015 r. podczas spotkania członków stowarzyszenia LZS BLYSS Kujakowice został wybrany nowy Prezes LZS Blyss Kujakowice Piotr Gucz.

W sezonie 2015/2016 skład drużyny LZS Blyss Kujakowice wzmocni nowy zawodnik Tomasz Fortunko, który występował przez wiele lat w pierwszej lidze PZTS ( Top Bolesławiec, AZS UE Wrocław, Odra Głoska Księgninice, AZP PWSZ Nysa).

 

  LZS BLYSS Kujakowice

 


BLYSS LIDEREM II LIGI

W piątek 10.04.2015 drużyna LZS BLYSS Kujakowice poskromiła na meczu wyjazdowym AKS Mikołów, a przegrana LUKS Węgierska Górka z Tarnowskimi Górami pozwoliła na pięciopunktową przewagę BLYSS'a nad drugą drużyną przy dwóch meczach do końca sezonu. Tym samym LZS BLYSS Kujakowice został mistrzem II ligi PZTS.
Pierwszy mecz barażowy drużyna BLYSS'a rozegra z TOP Bolesławiec.
 

           

KLUCZBORSKA BASZTA 2014

W dniu 11.11.2014 r. w Kluczborku podczas uroczystej gali upamiętniającej 96 rocznicę odzyskania niepodległości drużyna LZS BLYSS Kujakowice otrzymała Basztę 2014 za wysoki poziom gry, awans do II ligi oraz za reprezentowanie Opolszczyzny.

                     


BLYSS z drużyną LZS BLYSS Kujakowice

W piątek 06.09.2013 r. odbyło się spotkanie Prezesa firmy BLYSS Polska Sp. z o.o. z przedstawicielami Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Efektem spotkania było uznanie firmy BLYSS jako sponsora strategicznego drużyny LZS Kujakowice. Wraz z podpisaniem umowy drużyna tenisa stołowego zmieniła nazwę na LZS BLYSS Kujakowice.

Podpisanie umowy Podpisanie umowy Podpisanie umowy

           

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję