Program praktyk

SUKCES ZAWODOWY NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Zgłoś się do programu praktyk w Blyss Polska i stawiaj pierwsze kroki w branży transportowej, w firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej. Cenimy pracowitość i ambicję, a ciągłe doskonalenie wpisane jest w naszą codzienność. Teraz masz okazję zdobyć swoje pierwsze doświadczenie, a być może - nawet zatrudnienie. Przygotowaliśmy nowy program praktyk, który pozwoli w doskonaleniu wiedzy i umiejętności nabytych podczas nauki w szkole.

Szkolimy w zawodzie: Mechanik - Monter Maszyn i Urządzeń

Zajęcia odbywają się w dwóch naszych zakładach, na terenie Praszki i Lasowic Wielkich, więc jest możliwość wybrania dogodnej dla siebie lokalizacji. Na tę chwilę rekrutacja odbywa się na stanowisko mechanik - monter maszyn i urządzeń. Jeśli łączysz swoją przyszłość z tym zawodem, zapraszamy serdecznie. Przekażemy wam całą wiedzę i pomożemy rozwijać swoje umiejętności w praktyce.

Dlaczego warto podjąć u nas praktykę? Oferujemy:

Realizacja zajęć

Dzięki realizacji zajęć praktycznych na terenie dwóch zakładów oferujemy możliwość praktycznego doskonalenia umiejętności bezpośrednio na miejscu, co pozwala praktykantom na lepsze zrozumienie procesów i wyzwań związanych z naszą branżą. Dodatkowo po odbyciu praktyk dajemy uczniom możliwość podjęcia stałej pracy w naszej firmie.

Wynagrodzenie i premie

Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania, co stanowi motywację do osiągania coraz lepszych wyników. Doceniamy również zaangażowanie i wysiłek naszych pracowników, dlatego oferujemy roczną premię jako formę uznania ich pracy i osiągnięć.

Benefity

Nasza firma dba o pracowników poprzez oferowanie dofinansowania do posiłków w ramach programu Smartlunch, karty Multisport, oraz prywatnej opieki medycznej, co pozwala na utrzymanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

Dofinansowanie rozwoju

Praktykantom, którzy otrzymają średnią 3,0 oferujemy sfinansowanie kursu na suwnicę oraz kurs na prawo jazdy B+E przy średniej na poziomie minimum 3,5.


 • Dofinansowanie
  do posiłków

 • Dofinansowanie
  do karty Multi Sport

 • Dofinansowanie do
  PZU Zdrowie

 • Wynagrodzenie
  i roczna premia

 • Darmowy
  transport

 • Sfinansowanie
  kursów

 • Imprezy
  integracyjne

Prześlij CV

* pola obowiązkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
z trzema poniższymi klauzulami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie innych danych osobowych niż wynikające z Kodeksu Pracy i odrębnych ustaw na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych biometrycznych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.