Blyss: więcej, niż tylko pracodawca.

Nasza wizja: Zmierzamy tam gdzie jeszcze nikt wcześniej nie dotarł.

Firmę Blyss tworzą przede wszystkim ludzie: ich zaangażowanie, kompetencje udoskonalane poprzez wieloletnie doświadczenie, pasja i poczucie przynależności do rodziny Blyss. To właśnie dlatego Blyss w tak krótkim czasie z niewielkiej, rodzinnej firmy stał się rozpoznawalnym zarówno na niemieckim jak i polskim rynku, producentem przyczep i zabudów samochodowych. Łączy nas wspólna wizja i odważne przełamywanie schematów: wspólnie podbijamy świat transportu i chcemy dotrzeć tam, gdzie nikt jeszcze wcześniej nie był.

Nasz największy potencjał to ludzie.

Nasi pracownicy wiążą się z nami na lata, doceniając przede wszystkim stabilność, poczucie bezpieczeństwa, znakomitą atmosferę oraz możliwość samorealizacji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży transportowej, działającą w międzynarodowym środowisku, a nasi pracownicy rosną razem z nami, mając dostęp do nowoczesnych technologii i szkoleń. Odważne projekty, udział w ważnych zadaniach i rozwijające cele - to najważniejsze cechy pracy w Blyss. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że rzetelna praca każdego członka naszego zespołu to cegiełka, która dzień po dniu buduje markę Blyss.


 • Praca
  zespołowa

 • System
  benefitów

 • Nowoczesne
  technologie

 • Atrakcyjny
  system nagród

 • Rozwój
  osobisty

 • Rzetelny
  pracodawca

Praca blisko Ciebie. Dołącz do nas!

Zobacz nasze oferty

Wspieramy

Jako odpowiedzialny pracodawca, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednia równowaga między życiem zawodowym i prywatnym. Jak istotne jest pięlegnowanie pasji, aktywność fizyczna i działalność prospołeczna, a zrelaksowany i zdrowy pracownik to najlepszy pracownik. Nigdy nie zapominamy, że jesteśmy częścią naszych małych lokalnych społeczności. Jesteśmy blisko ich życia i problemów, wspieramy ważne i pożyteczne inicjatywy w jakie angażuje się załoga Blyss. Nasi koledzy to nie tylko doświadczeni pracownicy, ale także sportowcy, druhowie w lokalnych jednostkach OSP, wędkarze, pszczelarze, entuzjaści wycieczek górskich - ludzie wielu ciekawych pasji i lokalni działacze. Staramy się wspierać nasze małe lokalne inicjatywy, ponieważ jesteśmy ważną częścią świata. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za naszych pracowników, ale także za nasze najbliższe otoczenie.

Mariusz - koordynator produkcji, w firmie Blyss od 2021 roku. Fan i propagator biegania, pomysłodawca i organizator imprez dla biegaczy. Na zdjęciu relacja z V Biegu Świetlika, czyli wyjątkowej celebracji najkrótszego dnia w roku.

Inwestujemy w przyszłość

Branża transportowa rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego jedną z naszych największych sił napędowych jest nieustająca innowacja. Nieustannie rozwijamy i udoskonalamy produkcje, wprowadzamy nowe linie produktów, zwiększamy zatrudnienie. Wraz ze zwiększaniem udziałów w rynku idą inwestycje w infrastrukturę, nowe zakłady produkcyjne i kwalifikacje pracowników. Chcemy dotrzeć tam, gdzie jeszcze nikt wcześniej nie był. To nasza wizja.

Jesteśmy blisko

Jesteśmy blisko naszych małych lokalnych społeczności, które staramy się wspierać. Jesteśmy blisko naszych pracowników, którym zapewniamy zatrudnienie w pobliżu zamieszkania oraz poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy blisko naszych Klientów - w końcu to oni są dla nas najważniejsi i to od nich uczymy się najwięcej każdego dnia. To właśnie tak narodziła się największa przewaga konkurencyjna Blyss: projektujemy i produkujemy pojazdy, które są urzeczywistnieniem potrzeb naszych Klientów. W tym się specjalizujemy.

Grzegorz - specjalista ds. gospodarki magazynowej, w firmie Blyss od 2014 roku. Jednocześnie Prezes OSP w Lasowicach Wielkich, który poświęca czas prywatny nie tylko biorąc udział w akcjach jednostki, ale także stawia na edukację nowych pokoleń druhów. Na zdjęciu szkolenie z zasad pierwszej pomocy w Przedszkolu w Lasowicach Wielkich.

GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI

Jedna z imprez sportowych, w której załoga Blyss co roku wystawia swoją drużynę i dzielnie reprezentuje barwy firmowe - oczywiście nie bez sukcesów, to Turniej Piłki Nożnej Opolskich Firm o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Duch walki i zacięcie sportowe, to z pewnością coś, co charakteryzuje każdego pracownika Blyss! Nasza załoga to zgrana drużyna nie tylko na boisku, koleżeńskość, wspólne dążenie do celu i wzajemna pomoc to wartości, dzięki którym wszyscy lubimy przychodzić do pracy. Jeśli rywalizacja, to tylko zdrowa i sportowa - jeśli gra, to zawsze do wspólnej bramki!

Mariusz: kierownik sprzedaży detalicznej przyczep, w firmie Blyss od 2010 roku. Na co dzień doświadczony kapitan drużyny sprzedażowej, raz do roku - kapitan reprezentacji Blyss w turnieju piłki nożnej opolskich firm.

W BLYSS MAMY TALENT

W Blyss też kochamy Święta... i mamy talent! Wielu spośród naszych pracowników odznacza się talentem do rękodzieła lub prowadzi pożyteczną działalność poza firmą, a my postanowiliśmy się tym pochwalić i wzbogacić prezenty świąteczne dla kontrahentów Blyss o niezwykłe podarunki. Naturalny pyszny miód ze Skrzydlatej Pasieki Agnieszki, mydełka glicerynowe z Mydełka glicerynowe - Magdalena Kulesza, ręcznie robione ozdoby choinkowe od Magdy Wincierz, piękne laleczki świąteczne z Drewniane ozdoby - Justyna Rojowska. Wykonane z sercem!

Prześlij CV

* pola obowiązkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
z trzema poniższymi klauzulami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie innych danych osobowych niż wynikające z Kodeksu Pracy i odrębnych ustaw na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych biometrycznych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.