Blyss Polska. Producent przyczep i zabudów samochodowych.

Kim jesteśmy? Poznaj nas!

Jesteśmy Blyss Polska Sp. z o.o. i zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą przyczep i zabudów samochodowych. Firma została powołana do życia w 2010 roku przez Pana Andrzeja Blyssa.

Historia Blyss Polska sięga 1996 roku, kiedy na terenie Niemiec powstały firmy BLYSS Transporttechnik GmbH oraz wyodrębniona w 2015 roku BLYSS Automotive, które w krótkim czasie zdobyły silną pozycję dostawcy szerokiej oferty rozwiązań w branży transportowej na niemieckim rynku.

Rok 2010 to następny, polski rozdział w historii rodziny Blyss, czas dynamicznego rozwoju oraz budowy nowych gałęzi produktowych w Polsce. Działalność Blyss Polska opiera się na dwóch mocnych filarach: sprzedaży przyczep samochodowych o szerokim zastosowaniu oraz na produkcji zabudów samochodów dostawczych i ciężarowych.

Czym się zajmujemy? Dwa filary działalności:

Przyczepy

Naszym klientom oferujemy niezwykle bogatą ofertą przyczep lekkich, ciężarowych, socjalnych, lawet, przyczep przeznaczonych do transportu maszyn. Sprzedajemy przyczepy znajdujące zastosowanie we wszystkich gałęziach transportu samochodowego, przyczepy pracujące na placach budowy i w ogrodnictwie. W naszym portfolio znajdują się przyczepy spedycyjne, kempingowe, chłodnie, pojazdy dedykowane do przewozu łodzi, motocykli, zwierząt.

Zabudowy

Jako producent zabudów samochodowych, który dysponuje własnym parkiem maszynowym oraz może pochwalić się długoletnią współpracą z czołowymi markami aut dostawczych i ciężarowych, oferujemy naszym klientom pojazdy nowoczesne, bezpieczne, spełniające ich nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Produkcja oparta na doświadczonej załodze oraz w oparciu o europejskie certyfikaty jakości to gwarancja jakości i długoletniego użytkowania zabudów Blyss.

Zobacz więcej

... więcej niż tylko standard.

Nasz standard to bezpiecznie, solidnie, zgodnie z normami jakości...

Jako producent przyczep i zabudów samochodowych z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, że bezpieczeństwo w transporcie wymaga stosowania rozwiązań o najwyższej jakości. Dlatego nasze przewodnie hasło: ... więcej, niż tylko standard, wcielamy w życie każdego dnia, udoskonalając ofertę produktową.

...ale kochamy realizować odważne wizje naszych klientów.

Nowoczesny park maszynowy, własny dział projektowy oraz doświadczony zespół specjalistów sprawiły, że naszą specjalnością stały się zamówienia realizowane zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klientów. Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, produkcję opartą na europejskich certyfikatach jakości oraz współpracy ze znanymi markami.


 • Certyfikaty
  jakości

 • Nowoczesny
  park maszynowy

 • Współpraca
  ze znanymi markami

 • Kompleksowa
  obsługa Klienta

 • Profesjonalny
  serwis

 • Wieloletnie
  doświadczenie

Poznaj historię Blyss.

 1. Blyss Polska Sp. z o.o.

  2010

  Dynamiczny rozwój firmy owocuje decyzją o otworzeniu Blyss Polska Sp. z o.o. W 2010 roku powstaje pierwszy oddział, punkt sprzedaży w Lasowicach Wielkich. W 2011 rozpoczyna pracę zakład produkcyjny w Lasowicach.

 2. Nowy punkt sprzedaży przyczep

  2012

  Uruchomienie punktu sprzedaży w Jasieniu koło Kluczborka.
  To tutaj doświadczony i wykwalifikowany zespół sprzedawców doradza w wyborze idealnej przyczepy.

 3. Kolejne inwestycje w Polsce

  2016

  Rosnące potrzeby decydują o budowie nowych obiektów w Lasowicach Wielkich, o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych.

 4. Zwiększenie powierzchni produkcyjnej

  2017

  Nowa inwestycja: zakup i modernizacja obiektów w Praszce, przeznaczonych m.in. na powierzchnie biurowe oraz hale produkcyjne, na których produkowane są m.in. przyczepy socjalne i sanitarne.

 5. Praszka, nowa główna siedziba
  Blyss Polska

  2019

  Blyss Polska przenosi swoją główną siedzibę do Praszki.
  Tutaj pracę rozpoczyna także kolejny zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji m.in przyczep socjalnych i zabudów skrzyniowych.

 6. Firma Blyss świętuje 25 lat istnienia

  2021

  Ćwierć wieku obecności Blyss na rynkach najpierw niemieckim, a potem polskim to czas konsekwentnego i dynamicznego rozwoju, a także okazja do świętowania w gronie pracowników i przyjaciół.

 7. Kowale, nowy zakład produkcyjny

  2022

  Rok 2022 przyniósł rozwój w postaci otwarcia kolejnego zakładu produkcyjnego w Kowalach, koło Praszki. Tutaj także działa sprzedaż kół oraz opon do przyczep samochodowych.

 8. Blyss Polska w Programie Ford Pro Convertor

  2023

  Blyss Polska oficjalnie dołącza do programu Ford Pro Convertor; czyli specjalnej sieci marki Ford skupiającej autoryzowanych partnerów w dziedzinie konwersji pojazdów na potrzeby użytkowe.

Zobacz jak powstają nasze produkty

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.