Blyss Polska. Producent przyczep i zabudów samochodowych.

Jako producent przyczep i zabudów samochodowych z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, że bezpieczeństwo w transporcie wymaga stosowania rozwiązań o najwyższej jakości. Dlatego nasze przewodnie hasło: ... więcej, niż tylko standard, wcielamy w życie każdego dnia, udoskonalając ofertę produktową.

Nowoczesny park maszynowy, własny dział projektowy oraz doświadczony zespół specjalistów sprawiły, że naszą specjalnością stały się zamówienia realizowane zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klientów. Wszystkim naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, produkcję opartą na europejskich certyfikatach jakości oraz współpracy ze znanymi markami.


 • Certyfikaty
  jakości

 • Nowoczesny
  park maszynowy

 • Współpraca
  ze znanymi markami

 • Kompleksowa
  obsługa Klienta

 • Profesjonalny
  serwis

 • Wieloletnie
  doświadczenie

Przyczepy

Naszym klientom oferujemy niezwykle bogatą ofertą przyczep lekkich, ciężarowych, socjalnych, lawet, przyczep przeznaczonych do transportu maszyn. Sprzedajemy przyczepy znajdujące zastosowanie we wszystkich gałęziach transportu samochodowego, przyczepy pracujące na placach budowy i w ogrodnictwie. W naszym portfolio znajdują się przyczepy spedycyjne, kempingowe, chłodnie, pojazdy dedykowane do przewozu łodzi, motocykli, zwierząt.

Zabudowy

Jako producent zabudów samochodowych, który dysponuje własnym parkiem maszynowym oraz może pochwalić się długoletnią współpracą z czołowymi markami aut dostawczych i ciężarowych, oferujemy naszym klientom pojazdy nowoczesne, bezpieczne, spełniające ich nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Produkcja oparta na doświadczonej załodze oraz w oparciu o europejskie certyfikaty jakości to gwarancja jakości i długoletniego użytkowania zabudów Blyss.

Zobacz więcej

Od 1996 roku w Niemczech, od 2010 w Polsce. Poznaj historię Blyss.

 1. Początek

  1996

  Narodziny firmy Blyss Transporttechnik GmBh w Seesen. Tutaj także znajduje się główna siedziba firmy, zarządzająca pozostałymi punktami sprzedaży na terenie Niemiec.

 2. Blyss Polska Sp. z o.o.

  2010

  Dynamiczny rozwój firmy owocuje decyzją o otworzeniu Blyss Polska Sp. z o.o. W 2010 roku powstaje pierwszy oddział, punkt sprzedaży w Lasowicach Wielkich. W 2011 rozpoczyna pracę zakład produkcyjny w Lasowicach.

 3. Nowy punkt sprzedaży przyczep

  2012

  Uruchomienie punktu sprzedaży w Jasieniu koło Kluczborka.
  To tutaj doświadczony i wykwalifikowany zespół sprzedawców doradza w wyborze idealnej przyczepy.

 4. Praszka, nowa główna siedziba
  Blyss Polska

  2019

  Blyss Polska przenosi swoją główną siedzibę do Praszki.
  Tutaj pracę rozpoczyna także kolejny zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji m.in przyczep socjalnych i zabudów skrzyniowych.

 5. Kowale, nowy zakład produkcyjny

  2022

  Rok 2022 przyniósł rozwój w postaci otwarcia kolejnego zakładu produkcyjnego w Kowalach, koło Praszki. Tutaj także działa sprzedaż kół oraz opon do przyczep samochodowych.

Zobacz jak powstają nasze produkty

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję