O firmie

Blyss Producent przyczep i zabudów samochodowych.

Firma Blyss została założona w 1996 roku w Niemczech, przez Pana Andrzeja Blys. Lata doświadczenia w sprzedaży i produkcji przyczep i zabudów samochodowych zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy, efektywnym budowaniem wizerunku solidnego, godnego zaufania partnera w branży transportowej. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo w transporcie wymaga stosowania rozwiązań o najwyższej jakości, dlatego nasze przewodnie hasło: ... więcej, niż tylko standard, wcielamy w życie każdego dnia, udoskonalając ofertę produktową.

... więcej, niż tylko standard.

Blyss to niezwykle bogata oferta produktowa, która obejmuje zarówno standardowe pojazdy znajdujące szerokie zastosowane w transporcie, pracujące w każdej z dziedzin gospodarki, jak i rozwiązania specjalistyczne, nietypowe, projektowane na indywidualne zamówienie klienta. Jedna z naszych największych przewag nad konkurencją to elastyczność, możliwość dostosowania projektu do konkretnych wytycznych, co realizujemy dzięki własnemu działowi konstrukcyjnemu. Nasze długoletnie doświadczenie oraz umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klientów owocują unikatowymi projektami, z których jesteśmy szczególnie dumni.

Blyss. Partner godny zaufania.

Wysoka jakość naszych produktów przy spełnianiu wytycznych unijnych regulaminów homologacyjnych sprawia, że wszystkie nasze pojazdy pochwalić się mogą posiadaniem Europejskiego Świadectwa Homologacji, uzyskanego we współpracy z jednostkami certyfikującymi, takimi jak Instytut Transportu Samochodowego.


 • Certyfikaty
  jakości

 • Nowoczesny
  park maszynowy

 • Współpraca
  ze znanymi markami

 • Kompleksowa
  obsługa Klienta

 • Profesjonalny
  serwis

 • Wieloletnie
  doświadczenie

Przyczepy samochodowe

Naszym klientom oferujemy niezwykle bogatą ofertą przyczep lekkich, ciężarowych, towarowych, lawet, przyczep przeznaczonych do transportu maszyn. Sprzedajemy przyczepy znajdujące zastosowanie we wszystkich gałęziach transportu samochodowego, przyczepy pracujące na placach budowy. W naszym portfolio znajdują się przyczepy socjalne, spedycyjne, kempingowe, chłodnie, pojazdy dedykowane do przewozu łodzi, motocykli, zwierząt. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, specjalizujemy się w dostarczaniu przyczep spełniających marzenia klientów.

Zabudowy samochodowe

Jako producent zabudów samochodowych, który dysponuje własnym parkiem maszynowym oraz może pochwalić się długoletnią współpracą z czołowymi markami aut dostawczych i ciężarowych, oferujemy naszym klientom pojazdy nowoczesne, bezpieczne, spełniające ich nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. Produkcja oparta na doświadczonej załodze oraz w oparciu o europejskie certyfikaty jakości to gwarancja jakości i długoletniego użytkowania zabudów Blyss.

Zobacz, jak powstają nasze produkty:

 

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.