Serwis

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt pracował niezawodnie przez lata, konieczne jest jego systematyczne serwisowanie. W Blyss zapewniamy kompleksowy serwis techniczny wykonywany przez profesjonalistów. Nasi pracownicy to dobrze wyszkoleni, doświadczeni specjaliści dysponujący odpowiednimi narzędziami i stałym dostępem do szerokiej oferty części zamiennych. Dzięki temu wszystkie prace serwisowe i naprawcze są realizowane sprawnie, szybko i skutecznie.

Zapewniamy kompleksowe usługi najwyższej jakości. Wykonujemy m.in. naprawy instalacji elektrycznej, serwisowanie felg i opon, regulację układu hamulcowego, wymianę poszycia lawet oraz wiele innych usług. Gwarantujemy fachową obsługę i wsparcie techniczne. Regularne serwisowanie przyczep i zabudów plandekowych przedłuża ich sprawność i niezawodne działanie. Ponadto pełna historia serwisowa pomaga zmaksymalizować wartość odsprzedaży sprzętu.

Kompleksowa obsługa. Profesjonalny serwis techniczny

Wysoka jakość usług, spójność usług serwisowych oraz doposażony magazyn z częściami i akcesoriami pozwala na kompleksowy przegląd oraz możliwość doposażenia przyczepy wg indywidualnych potrzeb. Personel zapewnia Ci nie tylko fachowy serwis, ale również wsparcie techniczne.

Serwis Blyss oferuje min:

  • naprawę instalacji elektrycznej,
  • doposażenie przyczep w akcesoria takie jak plandeki płaskie, skrzynki narzędziowe, nadstawki burtowe, zabezpieczenie zaczepu, podpory i wiele innych,
  • regulację i konserwację układu hamulcowego w tym urządzeń najazdowych, linek i bębnów hamulcowych,
  • serwis opon i felg,
  • wymianę sklejki antypoślizgowej oraz poszycia przyczep i lawet,
  • przygotowanie przyczepy do przeglądu technicznego.

Regularna konserwacja się opłaca!

Regularne przeglądy techniczne przyczep przedłużają ich niezawodne działanie. Koszt przeglądu jest niewielki w porównaniu z kosztami naprawy wynikających z ich braku. Pełna historia serwisowa pomaga zmaksymalizować wartość odsprzedaży przyczepy. Najważniejsze czynności to te, które można wykonać samemu, takie jak smarowanie oraz rozmaite kontrole i regulacje.

Zapraszamy do Kontaktu! 

 Tel. +48 538 620 644
 E-mail: serwis@blyss.pl

Szczegółowe instrukcje zgłoszenia czynności serwisowych można odnaleźć na stronie w zakładce Download.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.