ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Fundusze UEBLYSS POLSKA Sp. z o.o.

Wdrożenie TIK w przedsiębiorstwie BLYSS POLSKA Sp. z o.o.

RPOP.02.01.02-16-0001/20

Celem projektu jest modernizacja procesów biznesowych w przedsiębiorstwie BLYSS POLSKA Sp. z o.o. poprzez wdrożenie rozwiązań teleinformatycznych typu B2B, B2C oraz B2E wraz z zakupem niezbędnej infrastruktury technicznej. Zmodernizowane zostaną procesy w czterech obszarach: marketing i sprzedaż, produkcja i gospodarka materiałowa, prawo, księgowość i finanse, zasoby ludzkie. Należy podkreślić, iż długookresowym celem projektu jest stworzenie szerokich możliwości rynkowych, a co za tym idzie maksymalne wykorzystanie potencjału przedsiębiorstwa.

Wdrożenie przedmiotowych rozwiązań teleinformatycznych pozytywnie wpłynie na pracę przedsiębiorstwa i usprawni proces marketingowy, organizacyjny i produkcyjny w firmie wnioskodawcy. Innowacja procesowa zwiększy konkurencyjność oferowanych produktów i towarów w zakresie ich dostępności ofertowej i szybszym czasie realizacji zamówienia i produkcji.

Wartość projektu: 348 500,00 PLN
Dofinansowanie: 170 765,00 PLN

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję