ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

News

V EDYCJA VOLVO TRUCK POLSKA

Opublikowany: środa, 22 Czerwca 2022
10.06.2022 jako Autoryzowany Partner Volvo Truck Polska uczestniczyliśmy w V edycji targów 4Poland by Volvo Trucks Polska. Zaprezentowaliśmy naszą najnowszą zabudowę do transportu 6 pojazdów Modulo 6, którą dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań bezdyskusyjnie możemy uznać za odkrycie roku 2022.
Każdy szczegół zabudowy został dokładnie przemyślany przez naszych konstruktorów.Wprowadzono rozwiązania, które zwiększają ergonomię użytkowania oraz pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej.
Dziękujemy za wszystkie konstruktywne rozmowy i spotkania. Szczególne podziękowania dlaR&M International Poland Leonard Szczukaza ogromny wkład w projekt zestawu, który zasilił jego flotę pojazdów. Ukłon w stronę organizatoraVolvo Trucks - Polskaza perfekcyjne przygotowanie imprezy.

Nowy punkt z kołami - KOWALE k/PRASZKI

Opublikowany: środa, 18 Maja 2022

Czy wiecie, że firma Blyss Polska Sp. z o.o. jest leaderem nie tylko na rynku przyczep i zabudów samochodowych, ale również odgrywa znaczącą rolę w produkcji kół?

Dzięki kolejnej inwestycji będziemy mieli możliwość zwiększyć nasze moce produkcyjne. Poniżej krótka fotorelacja z naszego nowego punktu na Kowalach (k. Praszki).

Nowa Infrastruktura - KIELCE

Opublikowany: piątek, 13 Maja 2022

W dn. 10-11.05.2022 wzięliśmy udział w Targach Budownictwa Infrastrukturalnego w Kielcach – NOWA INFRASTRUKTURA.

Zaprezentowaliśmy tam nasze wspaniale wyposażone przyczepy socjalne jak i przyczepę-wywrotkę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić nasze stanowisko i zapoznać się z naszymi produktami. Zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Certyfikaty

Opublikowany: czwartek, 21 Kwietnia 2022

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że uzyskaliśmy wynik pozytywny ponownej certyfikacji potwierdzający poprawność stosowania systemów zarządzania jakością zgodnych z normą PN-EN ISO 9001:2015.

Jednocześnie uzyskaliśmy nowy certyfikat potwierdzający spełnienie wszystkich wymagań jakości zgodnie z normą PN-EN ISO 3834-2:2007 .

Norma „PN-EN ISO 3834-2:2007 – wymagania jakości dotyczące spawania materiałów metalowych -Część 2: Pełne wymagania jakości”, jak sam tytuł wskazuje, przytacza oraz narzuca wytyczne, konieczne do spełnienia w zakresie spawania materiałów metalowych.

Korzyści wynikające z wdrożenia tych wymagań to między innymi:

- podniesienie jakości wytwarzania wyrobów,

- zwiększenie wiarygodności w oczach Klientów,

- zapewnienie, że procesy spawania wykonywane są w efektywny sposób,

- zapewnienie nadzoru nad wyrobem już od etapu projektowania,

- przedstawienie naszej zdolności do wytwarzania konstrukcji spawanych, w pełni spełniających wymagania jakości określone w specyfikacjach, normach i przepisach prawnych.