ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

News

Targi Agro Show 2021

Opublikowany: wtorek, 28 Wrzesień 2021
Międzynarodowa Wystawa RolniczaAgro Show2021 w Bednarach nie straciła pozycji największych targów rolniczych w Polsce. Targi rozpoczęły sięw piątek, 24 września i trwały aż do niedzieli.Zwiedzających nie zabrakło również na stoisku Blyss, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Myz dumą zaprezentowaliśmyprzyczepę Marcello Comfort, która była prawdziwym hitem wśród zwiedzających.
Szacuje się, że tym razem targi w Bednarach odwiedziło nawet 120 tysięcy osób. Wystawa todoskonała okazja do poznania nowości na rynku, których było sporo.

BLYSS NA TARRGACH 4POLAND

Opublikowany: wtorek, 14 Wrzesień 2021

W dniu 11.09.2021r. na torze Autodromu Jastrząb uczestniczyliśmy po raz drugi w wyjątkowym wydarzeniu „Czas Bohaterów” IV Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland organizowanych przez Volvo Trucks Polska.

W tym roku podczas wydarzenia mogliśmy zaprezentować nasz nowy model zabudowy do transportu 3 samochodów osobowych. Nasza zabudowaprzykuwała uwagę i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy Volvo Truck Polska za zaproszenie oraz wspaniałą atmosferę.

Speedcaravan 320 Cross na off-road

Opublikowany: poniedziałek, 30 Sierpień 2021

Przyczepa SPEEDCARAVAN 320 Cross w połączeniu z samochodem terenowym idealnie sprawdzi się w trudnym terenie i na trasachoff-road.

Stabilna konstrukcja przyczepy z jednoosiowym układem jezdnym wyposażona wterenoweopony sprawdzi sięna nieutwardzonych drogach, na stromych podjazdach orazprzeprawachprzez doły błotne. Wytrzymała, stalowa rama zabezpieczona antykorozyjnie poprzez cynkowanie poradzi sobie podczas szybkiej jazdy po autostradzie lub powolnej w trudnym terenie.Przyczepa Speedcaravan 320 Crossjest przeznaczona nie tylko do transportu jednośladów- pełni ona również funkcję przestrzeni mieszkalnej dla kierowcy. Takie rozwiązanie jak składane łóżkooraz pojemne szafy zapewniają efektywny odpoczynek w trasie. Pojemna przestrzeń ładunkowa zmieści wszystko co niezbędne aby ruszyć w kolejnąwyprawę.Dla większej wygody przyczepa może być dostosowana pod indywidualne wymagania .

Mobilne zaplecze socjalne

Opublikowany: piątek, 02 Lipiec 2021
Linia przyczep Marcello powstała z myślą o stworzeniu idealnych warunków socjalnych na placach budowy, polach oraz wszędzie tam gdzie nie ma możliwości utworzenia stacjonarnych warunków socjalnych.
Największą zaletą przyczep socjalnych jest łatwy montaż oraz możliwość ustawienia w dowolnym miejscu. Czas aktywacji Marcello do jazdy wynosi zaledwie 7 minut. Pełna mobilność nie wymaga wcześniejszego przygotowania podłoża. Do dyspozycji są3 poziomy wyposażenia :Basic, Compakt oraz Comfort, któremogą być dowolnie konfigurowane. Ta opcja pozwala w maksymalny sposób dostosować wyposażenie przyczepy pod indywidualne zamówienie.