Public relations

Wyjazd do zoo za najciekawszą prace

 

               

W ramach przeprowadzonej akcji pt." Bądź widoczny na drodze" zorganizowaliśmy konkurs na najciekawsze prace z praktycznym zastosowaniem kamizelek odblaskowych w każdej porze roku. Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do stosowania elementów odblaskowych na drodze. Nagrodą za najładniejsze prace był wyjazd do zoo oraz obiad. Zwycięzcą konkursu zostali uczniowie z Przedszkola Samorządowego w Gronowicach.

      

Akcja "Bądź bezpieczny na drodze"

 

    BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE           

Akcja pt. "Bądź bezpieczny na drodze" przeprowadzona została w szkołach podstawowych w  klasach od I-III oraz w  przedszkolach na terenie całej gminy Lasowice Wielkiej. W akcji udział wzięły : Szkoła i Przedszkole w Chocianowicach, Szkoła i Przedszkole w Jasieniu, Przedszkole w Chudobie, Szkoła i Przedszkole w Lasowicach Wielkich, Szkoła i Przedszkole w Gronowicach oraz Szkoła i Przedszkole w Laskowicach.
Akcja miała na celu promowanie bezpieczeństwa oraz obowiązku stosowania elementów odblaskowych na drodze. W ramach akcji rozdaliśmy ponad 400 kamizelek odblaskowych.
Regionalne zawody dekarzy


    dekarze

Od 2012 roku stale wspieramy Regionalne Zawody Dekarskie organizowane w Chudobie przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi "Dla Chudoby".


 

IV Maraton o Beczułkę Miodu   Uczestniczyliśmy jako sponsor strategiczny w IV Kluczborskim Maratonie o "Beczułkę Miodu" zaliczanym do cyklu pucharu Polski w maratonach szosowych. W maratonie wzięło udział około 400 uczestników z całej Polski.


IV Przełajowy Wyścig Kolarski BLYSS Polska


   

Międzynarodowy IV Przełajowy Wyścig Kolarski Blyss Polska po ziemi Kluczborskiej i Oleskiej stanowił łączną trasę 247 km. W wyścigu wzięli udział nie tylko zawodnicy z Polski, ale również z Czech i Słowacji.
II Kozłowicki Cross 

 
     

Sponsorowaliśmy II edycję Kozłowickiego Crossu, który odbył się 12.06.2021r. na terenie Siwego Osiedla w Kozłowicach. Kozłowickii Cross to bieg terenowy w nietypowy terenie o urozmaiconym ukształtowaniu, licznych wzniesieniach w terenie leśnym.Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.