Profil na Facebook'u | Blyss
Konto na Youtube | Blyss
PrzejdĹş do Bloga | Blyss
FUNDUSZE UE | Blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Public relations

Wyjazd do zoo za najciekawszą prace

 

               

W ramach przeprowadzonej akcji pt." Bądź widoczny na drodze" zorganizowaliśmy konkurs na najciekawsze prace z praktycznym zastosowaniem kamizelek odblaskowych w każdej porze roku. Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do stosowania elementów odblaskowych na drodze. Nagrodą za najładniejsze prace był wyjazd do zoo oraz obiad. Zwycięzcą konkursu zostali uczniowie z Przedszkola Samorządowego w Gronowicach.

      

Akcja "Bądź bezpieczny na drodze"

 

    BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE           

Akcja pt. "Bądź bezpieczny na drodze" przeprowadzona została w szkołach podstawowych w  klasach od I-III oraz w  przedszkolach na terenie całej gminy Lasowice Wielkiej. W akcji udział wzięły : Szkoła i Przedszkole w Chocianowicach, Szkoła i Przedszkole w Jasieniu, Przedszkole w Chudobie, Szkoła i Przedszkole w Lasowicach Wielkich, Szkoła i Przedszkole w Gronowicach oraz Szkoła i Przedszkole w Laskowicach.
Akcja miała na celu promowanie bezpieczeństwa oraz obowiązku stosowania elementów odblaskowych na drodze. W ramach akcji rozdaliśmy ponad 400 kamizelek odblaskowych.
Regionalne zawody dekarzy


    dekarze

Od 2012 roku stale wspieramy Regionalne Zawody Dekarskie organizowane w Chudobie przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi "Dla Chudoby".


Drużyna LZS Blyss Kujakowice


   


Blyss został sponsorem strategicznym drużyny II ligi tenisa stołowego LZS Blyss Kujakowice. Drużyna Blyss Kujakowice otrzymała Kluczborską Basztę 2014 za wysoki poziom gry, awans do II ligi oraz reprezentowanie Opolszczyzny.

IV Maraton o Beczułkę Miodu   Uczestniczyliśmy jako sponsor strategiczny w IV Kluczborskim Maratonie o "Beczułkę Miodu" zaliczanym do cyklu pucharu Polski w maratonach szosowych. W maratonie wzięło udział około 400 uczestników z całej Polski.


IV Przełajowy Wyścig Kolarski BLYSS Polska


   

Międzynarodowy IV Przełajowy Wyścig Kolarski Blyss Polska po ziemi Kluczborskiej i Oleskiej stanowił łączną trasę 247 km. W wyścigu wzięli udział nie tylko zawodnicy z Polski, ale również z Czech i Słowacji.
II Kozłowicki Cross 

 
     

Sponsorowaliśmy II edycję Kozłowickiego Crossu, który odbył się 12.06.2021r. na terenie Siwego Osiedla w Kozłowicach. Kozłowickii Cross to bieg terenowy w nietypowy terenie o urozmaiconym ukształtowaniu, licznych wzniesieniach w terenie leśnym.Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję