Kariera

ELEKTROMECHANIK ELEKTRYK SAMOCHODOWY

Lasowice Wielkie

Liczba miejsc: 1

Wydrukuj ofertę

Typ umowy: umowa o pracę

Wymiar pracy: pełny etat

Miejsce prace: Lasowice Wielkie, Opolskie

Wymagane doświadczenie: Tak

Zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych, montaż podzespołów,
  • Montaż elementów i układów elektrycznych i elektronicznych, układu zapłonowego silnika, wiązek przewodów, sprawdzanie współdziałania części i zespołów urządzeń za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • Wykonywanie pomiarów i badań: układu kierowniczego i hamulcowego, mechanizmów przenoszenia napędu, układu elektrycznego i innych,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej,
  • Zamawianie części zamiennych oraz dbanie o ich odpowiedni stan,
  • Udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych i mechanicznych),
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Znajomość obsługi narzędzi, urządzeń i maszyn warsztatowych,
  • Zdolności techniczne oraz manualne,
  • Pracowitość, zaangażowanie, sumienność i cierpliwość,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilną choć pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata z możliwością renegocjacji po okresie próbnym,
  • Dodatkowa przerwa w pracy (dotyczy pracowników produkcyjnych)
  • System kwartalnych premii motywacyjnych,
  • Podstawowy pakiet opieki medycznej dla pracownika z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia oraz o członków rodziny,
  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków,
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach opłacanych przez firmę oraz uzyskania dofinansowania do własnych propozycji dokształcania.

Aplikacje prosimy przesłać na adres: kadry1@blyss.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest  Blyss Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Praszce, przy ul. Fabrycznej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prześlij CV

* pola obowiązkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
z trzema poniższymi klauzulami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie innych danych osobowych niż wynikające z Kodeksu Pracy i odrębnych ustaw na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych biometrycznych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Treść klauzul może być zawarta bezpośrednio na aplikacji bądź w treści e-maila.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.