Aktualności

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw przejazdowy marki Blyss

Zestaw przejazdowy Blyss to doskonała odpowiedź na codzienne potrzeby w zakresie transportu. Składa się z dwóch elementów: auta z zabudową kontenerową lub plandekową oraz przyczepy zazwyczaj dwuosiowej. Jego największe zalety to funkcjonalność: rozwiązania usprawniające i poprawiające komfort codziennej pracy.

Platforma windy załadunkowej pojazdu opuszczana jest bezpośrednio na przedni portal przyczepy. Dzięki temu możliwy staje się przejazd wózkiem paletowym z platformy pojazdu na platformę przyczepy, bez konieczności rozpinania zestawu.

Zarówno pojazd jak i przyczepa wyposażone zostały w windę załadunkową o udźwigu 750 kg z podporami hydraulicznymi, co zwiększa stabilizację podczas załadunku i rozładunku.

Konstrukcja zabudowy wykonana jest z wielowarstwowej płyty typy Sandwich, natomiast wewnątrz wzdłuż ścian bocznych znajduje się listwa do mocowania ładunku. Prezentujemy zestaw przejazdowy na podwoziu Mercedes, jednak klienci Blyss mają możliwość zamówienia zabudowy zgodnie ze swoimi wytycznymi i oczekiwaniami. 

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję