ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Wypoczynek ze Speedcaravanem

Speedcaravan to połączenie przyczepy kempingowej z bagażową, która idealnie sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku. W zależności od modelu, część bagażowa może być wydzielona lub zintegrowana z przestrzenią socjalną. Speedcaravan z tylną klapą najazdową sprawdzi się w transporcie rowerów, motocykli a nawet quada. Uchwyty do mocowania towaru ułatwią zabezpieczenie ładunku podczas jazdy. 
    W przedniej części przyczepy znaleźć można typowe wyposażenie dla przyczep kempingowych : kuchnia wyposażona w zlew i płytę gazową, składane łóżko, stolik. 
Przyczepy wyposażone są w zewnętrzną markizę do rozwinięcia, która dla przyczep kempingową jest rzeczą niezbędną. Standardowe wersje przyczep Speedcaravan wyposażone są w instalację elektryczną i 13 pinowe złącze . 
Przyczepy Speedcaravan mają możliwość elastycznego dostosowania wystroju, rodzaju wyposażenia i wykończenia wnętrza do indywidualnych potrzeb Klienta.  

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję