Aktualności

Więcej niż tylko zabudowa

Poznaj nową zabudowę Opla Movano z widowiskowym wnętrzem w kolorach Borussi Dortmund.
Wykonana w pełni pod indywidualne zamówienie, na podwoziu platformy Opla, swoją karierę rozpocznie jako mobilny pub klubowy.

Sylwetka Opla Movano, uległa całkowitej zmianie, a dorzucenie kilku przydatnych rozwiązań zagwarantowało zabudowie funkcjonalność w każdych warunkach. Jednym z nich jest elektrycznie wysuwana markiza oraz podnoszony panel dachowy. A głównym zadaniem bocznych plandek będzie osłona przed wiatrem i deszczem. Nowoczesny design, zagwarantuje oświetlenie listwą LED pod markizą, wokół panelu dachowego oraz obrys wewnętrznej strony bocznej klapy. Nowym rozwiązaniem jest również aluminiowy trap, który na czas jazdy chowany jest do wnętrza zabudowy.

Wnętrze bliżej ludzi...


Zabudowa meblowa, została wykonana w pełni zgodnie z kolorystyką klubu piłkarskiego. Wnętrze jest przyjemne dla oka i przede wszystkim funkcjonalne, można poczuć się naprawdę jak w prawdziwym pubie klubowym. Podświetlone półki ekspozycyjne z przesuwną szybą mają możliwością zamknięcia ich na klucz. Barek z szafkami to obowiązkowe wyposażenie pubu.
W mobilnym pubie nie mogło również zabraknąć stołu z narożną sofą pokryta tapicerką z eco skóry.
Sofa z unoszonymi siedziskami pozwoliła uzyskać kilka dodatkowych schowków. Docelowo w zabudowie znajdą się 3 telewizory, pod które przygotowana została instalacja elektryczna. Nad sofą znajdują się zabudowane półki podsufitowe.

Więcej szczegółów w kategorii: zabudowy kontenerowe

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.