Profil na Facebook'u | Blyss
Konto na Youtube | Blyss
PrzejdĹş do Bloga | Blyss
FUNDUSZE UE | Blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

V EDYCJA VOLVO TRUCK POLSKA

10.06.2022 jako Autoryzowany Partner Volvo Truck Polska uczestniczyliśmy w V edycji targów 4Poland by Volvo Trucks Polska. Zaprezentowaliśmy naszą najnowszą zabudowę do transportu 6 pojazdów Modulo 6, którą dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań bezdyskusyjnie możemy uznać za odkrycie roku 2022. 

Każdy szczegół zabudowy został dokładnie przemyślany przez naszych konstruktorów. Wprowadzono rozwiązania, które zwiększają ergonomię użytkowania oraz pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej.
 
Dziękujemy za wszystkie konstruktywne rozmowy i spotkania. Szczególne podziękowania dla R&M International Poland Leonard Szczuka za ogromny wkład w projekt zestawu, który zasilił jego flotę pojazdów. Ukłon w stronę organizatora Volvo Trucks - Polska za perfekcyjne przygotowanie imprezy.

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję