ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Speedcaravan 320 Cross na off-road

Przyczepa SPEEDCARAVAN 320 Cross  w połączeniu z samochodem terenowym idealnie sprawdzi się w trudnym terenie i na trasach off-road.

Stabilna konstrukcja przyczepy z jednoosiowym układem jezdnym wyposażona w terenowe opony sprawdzi się  na nieutwardzonych drogach, na stromych podjazdach oraz przeprawach przez doły błotne. Wytrzymała, stalowa rama zabezpieczona antykorozyjnie poprzez cynkowanie poradzi sobie podczas szybkiej jazdy po autostradzie lub powolnej w trudnym terenie.  Przyczepa Speedcaravan 320 Cross jest przeznaczona nie tylko do transportu jednośladów - pełni ona również funkcję przestrzeni mieszkalnej dla kierowcy. Takie rozwiązanie jak składane łóżko oraz pojemne szafy zapewniają efektywny odpoczynek w trasie. Pojemna przestrzeń ładunkowa zmieści wszystko co niezbędne aby ruszyć w kolejną wyprawę .Dla większej wygody przyczepa może być dostosowana pod indywidualne wymagania . 

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Czytaj więcej Nie pokazuj tego komunikatu wię cej