Profil na Facebook'u | Blyss
Konto na Youtube | Blyss
PrzejdĹş do Bloga | Blyss
FUNDUSZE UE | Blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRODUCENT PRZYCZEP I ZABUDÓW SAMOCHODOWYCH

Skrojona na miarę

Zabudowa kontenerowa na przyczepie Multimax to rozwiązanie naszego Klienta, który postawił na oryginalność oraz wielofunkcyjność. 
 
Konstrukcja zabudowy wykonana z płyty warstwowej o grubości ścian 32 mm i 50 mm podłogi to rozwiązanie, które pozwoli zapewnić stałą temperaturę w przedziale od 0 st. do -20 st. C.
 
Aerodynamiczny kształt zabudowy oraz 3-osiowy układ jezdny z przednią osią na obrotnicy zapewni stabilną jazdę i łatwe manewrowanie przyczepą. 
 
Wnętrze zabudowy kontenerowej podzielone zostało na dwie części. Przednia wyposażona została w narożnik i stół, natomiast tył przystosowany jest do transportu motocykli. Wjazd motocyklom ułatwia klapa najazdowa na amortyzatorach gazowych. W ścianie grodziowej zabudowy znajdują się drzwi, które ułatwiają przejście z jednej części do drugiej. 

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję