Aktualności

Pierwszy turniej Młode Orzełki Blyssa za nami!

Dnia 3 grudnia, w Centrum Sportu Kotwica przy M-GOKIS Praszka rozegrany został pierwszy turniej Młode Orzełki Blyssa.

W turnieju wzięły udział zespoły składające się  z zawodników kategorii Skrzat – czyli rocznik 2017 i młodsi. Swoje mecze rozegrały drużyny WKS 1957 Wieluń, OKS Olesno, MOGRE Mokrsko, MKS Funball Kluczbork, Orlik Blachownia oraz gospodarz turnieju M-GOKiS Praszka.

Rozgrywki toczyły się równocześnie na trzech boiskach. Dla niektórych dzieci to pierwszy turniej w rozpoczynającej się przygodzie ze sportem. Mali zawodnicy wykazali się ogromnym sercem do gry na boisku, reagując entuzjastycznie na każdą zdobytą bramkę. Małym zawodnikom kibicowały pełne trybuny – licznie zgromadzeni rodzice oraz dziadkowie.

Patrząc na reakcje małych graczy, wydaję się że największą nagrodą była radość z gry i zbieranie pierwszych doświadczeń z rywalizacji sportowej, satysfakcja z pokazania się przed zgromadzoną publicznością. Na koniec każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek ufundowany przez firmę Blyss.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję