Aktualności

Nowość przyczepa caravan

Niewiarygodne, ale prawdziwe ! Zespół Blyss stworzył wielofunkcyjną przyczepę F2751HT SPORTSCARAVAN .
      Przytulna część dzienna w której znajduje się : sypialnia, funkcjonalna kuchnia z 2-palnikową kuchenką, zlewem i lodówką oraz część sanitarna z przestronną toaletą i prysznicem.
     Instalacja przyczepy wyposażona w autonomiczną baterię słoneczną, dzięki której możesz jechać w dowolne miejsce aby realizować swoje hobby bez ograniczeń. W słoneczne dni znajdziesz swój cień pod markizą o dużych wymiarach. 
     Przestrzeń ładunkowa a raczej przestrzeń wielofunkcyjna o wymiarach 300x200x190 cm umożliwia załadunek nie tylko rowerów, ale również np. quada. Tylna klapa najazdowa ułatwia załadunek i rozładunek przyczepy. Dzięki szynom mocującym masz możliwość bezpiecznego transportu dodatkowych przedmiotów podczas twojej podróży. Przestrzeń ładunkowa wyposażona w przyciemniane szyby, które dostarczają odpowiednią ilość światła oraz powietrza w przestrzeni ładunkowej.
 Całość znajduje się na cynkowanym ogniowo podwoziu na tandemie od AL-KO lub KNOTT doposażonym w aluminiowe felgi. Przy całkowitej masie przyczepy 2700 kg do dyspozycji użytkownika jest 1400 kg ładowności. 
 
Więcej szczegółów w kategorii: furgony.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.