Aktualności

Nowa odsłona DSA12MK

Prezentujemy nową odsłonę zabudowy DSA12MK - w której pragmatyczna doskonałość jest na wyciagnięcie ręki. Nowy model DSA12 MK został zaprojektowany tak aby przynieść właścicielowi jak najlepsze korzyści a kierowcy zapewnić wygodę użytkowania. Ta wersja łączy w sobie wiele rozwiązań w efekcie czego uzyskujemy multi-funkcyjny autotransporter do przewozu 5 samochodów osobowych lub dostawczych w dowolnej konfiguracji. Pneumatyczna szuflada w górnym piętrze pozwala zwiększyć przestrzeń ładunkową o 1500 mm. Dodatkowo samochód wyposażony został w pneumatycznie regulowany zwis tylny ułatwiający załadunek oraz ułożenie pojazdów na platformie w przypadku jazdy solo.
  W przyczepie natomiast górne piętro unoszone jest na 4 siłownikach hydraulicznych z tzw. system nożycowym, który pozwala na przejazd z platformy przyczepy na samochód bez konieczności rozszczepiania zestawu. W tym przypadku zastosowaliśmy nowoczesne siłowniki hydrauliczno-śrubowe, które nie wymagają zabezpieczenia mechanicznego cybantem "U". Całkowita powierzchnia transportowa przyczepy wynosi 3450 mm, ale po rozłożeniu tylnej szuflady zwiększa się do 4750 mm.
Na tym jeszcze nie koniec...przyczepa posiada możliwość regulacji hydraulicznie długości dyszla w zależności od potrzeb i rodzaju pojazdów transportowanych. Max. wysuw wynosi 1500 mm z regulacją co 250 mm.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.