Profil na Facebook'u | Blyss
Konto na Youtube | Blyss
PrzejdĹş do Bloga | Blyss
FUNDUSZE UE | Blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

II Open Days Blyss

W dniach 03.09 - 06.09.2018 r. mieliśmy okazję po raz drugi gościć u siebie największych europejskich dealerów marki Blyss. Tegoroczne Open Days Blyss rozpoczęliśmy od zwiedzania linii produkcyjnej w Praszce. 
   W programie znalazło się również zwiedzanie zamku w Mosznej zakończone konferencją, na której poruszono min. temat perspektywy najważniejszych wyzwań, jakie czekają w najbliższych latach dealerów.
    Podczas wspólnych trzech dni przedstawiliśmy dalszy rozwój nowych produktów marki Blyss oraz zaprezentowaliśmy nadchodzące nowości. 
   Open Days Blyss to okazja do spotkania z naszymi dealerami, podczas której możemy nie tylko zaprezentować produkty przyszłości, ale również możemy poznać oczekiwania naszych partnerów.
   II edycja Open Days znalazła duże uznanie w oczach naszych dealerów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy się ponownie.
Sprawdź nasze nowości: przyczepy i zabudowe samochodowe
 
 

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Polityka prywatności Akceptuję