ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Fascynujące połączenie 2w1

Nowy model przyczepy Speedway oferuje maksymalną elastyczność zastosowania dzięki inteligentnemu połączeniu funkcjonalności przyczepy furgon z autotransporterem. Największe wrażenie w Speedway'u robi 6 metrowa skrzynia z systemem bocznych klap lub drzwi, które dla jednych będą umożliwiały szybkie wyjście z załadowanego pojazdu a dla drugich możliwość bocznego załadunku. To jednak nie wszystko czym może nas zaskoczyć ten model, otóż w wersji standardowej konstrukcja przyczepy wykonana jest w pełni z laminowanych ścian, których rdzeń stanowi pianka XPS. Takie rozwiązanie oprócz lekkości pozwala uzyskać dobre właściwości termoizolacyjne. Dodatkowo Speedway wyposażony został w aluminiowe podjazdy o długości 3 m, co dla miłośników pojazdów o niższym progu załadowczym będzie idealnym rozwiązaniem. 
Biorąc pod uwagę multifunkcyjność, przyczepa Speedway'a została skalsyfikowana zarówno do kategorii przyczep typu furgon jak i lawet.

Speedway w wersji klapami bocznymi
Speedway II z drzwiami bocznymi


Przyczepa Speedway II

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Czytaj więcej Nie pokazuj tego komunikatu wię cej