STAWIAMY NA EKOLOGIĘ

 
eko
 
 

Dbamy o lepsze jutro 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą planetę . Dlatego stawiamy sobie jako jeden z najważniejszych celów dbałość o środowisko oraz świadomość ekologiczną. Chcemy aby nasze działania przyniosły wymierne skutki w walce ze zmianami klimatycznymi. Wierzymy, że bycie "kroplą " pozwala drążyć skałę. Choć zmiana przyzwyczajeń bywa trudna to cel jest słuszny, dla którego warto podjąć starania. Czasami najprostsze czynności np. wyłączanie światła, segregacja odpadów czy zmniejszenie ilości drukowanych kartek pozwala zmniejszyć negatywny wpływ na nasze środowisko.
Stworzyliśmy Dekalog ekologicznych zachowań, który przypomina o korzyściach jakie wynikają z bycia "EKO". Dekalog rozwiesiliśmy w miejscach, z których najczęściej korzystają nasi pracownicy. Przygotowaliśmy również naklejki przypominające o segregacji śmieci, zakręcaniu wody, zmniejszeniu ilości drukowanych kartek. Są to pozornie drobne czynności, ale w skali globalnej mają ogromne znaczenie.
 

Z myślą o innych

W naszych biurach i pomieszczeniach socjalnych można znaleźć małe przypominajki. 
Wspólnym mianownikiem jest pomoc zarówno środowisku, ale również tym najbardziej potrzebującym.
Dlatego włączyliśmy się w akcję zbierania nakrętek, które zostaną przekazane na wyznaczone akcje.
 
eko

Działamy lokalnie

 W naszą politykę ekologiczną zaangażowani są bardzo mocno nasi pracownicy. To dzięki ich inicjatywnie powstały kosze na nakrętki. 

W dniu 22.05.2020 r. przekazaliśmy nieodpłatnie kosze na zbiórkę nakrętek w Lasowicach Wielkich, Lasowicach Małych oraz w Gronowicach.
Kształt koszy L i G to pierwsze litery nazwy miejscowości, w której będą stać. 

Agnieszka Radzajewska główny inicjator projektu nie tylko zadbała o projekt koszy, ale również zorganizowała ich transport .

Dziękujemy Pani sołtys z Lasowic Wielkich Elżbiecie Felusiak ,sołtysowi z Lasowic Małych Panu Darkowi Pikor oraz sołtysowi z Gronowic Panu Rajmundowi Jantos za przyłączenie się do akcji zbierania nakrętek. Zbiórka ich na pewno przyczyni się do pomocy potrzebującym. 

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.