O NAS

Tworzymy z myślą o Tobie

Firma BLYSS powstała w 1996 roku. Lata doświadczenia w sprzedaży i projektowaniu przyczep i zabudów samochodowych pozwoliły nam na zbudowanie zaufania wśród naszych Klientów oraz dynamiczny rozwój firmy. Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo w transporcie wymaga stosowania rozwiązań o najwyższej jakości, dlatego nasze przewodnie hasło - BLYSS: więcej, niż tylko standard - wcielamy w życie każdego dnia, udoskonalając ofertę produktową. 

Produkujemy, projektujemy i sprzedajemy przyczepy oraz zabudowy samochodowe, stale poszerzając portfolio o nowe modele. Naszą misją jest stworzenie produktu, który będzie w stanie zawsze odpowiedzieć na potrzeby konkretnego Klienta. Dlatego obok niezwykle bogatej oferty gotowych rozwiązań oferujemy fachowe doradztwo i projektowanie na indywidualne zamówienie. Ponadto, każda z naszych przyczep dostępna jest w wielu konfiguracjach, dzięki możliwości dokupienia wyposażenia dodatkowego. 

W naszym portfolio znajdują się zarówno lekkie przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej do 750 kg, jak i profesjonalne rozwiązania w transporcie przeznaczone dla przedsiębiorstw w każdej branży. Oferujemy lawety, autolawety oraz autotransportery do przewozu wielu pojazdów i maszyn. Z powodzeniem rozwijamy następne, specjalistyczne linie produktowe, takie jak przyczepy socjalne, kempingowe, gastronomiczne, przeznaczone do transportu zwierząt i specjalnych ładunków. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie sprzedaży, projektowania i produkowania przyczep na specjalne zapotrzebowanie naszych Klientów.


 

 

Doświadczenie i wspólny cel

Tradition und Erfahrung

Założona w 1996 roku firma Blyss w szybkim tempie zyskała miano lidera na rynku przyczep samochodowych oraz zabudów pojazdów. 

Wysoka jakość

Hohe Qualität

Tworząc produkty marki Blyss na pierwszym miejscu stawiamy wysokie wymagania jakościowe oraz stałą kontrolę naszych produktów. Uzyskanie produktu o nieprzeciętnej jakości jest tylko i wyłącznie poprzes stały rozwój pracowników oraz przy używicu nowoczesnego parku maszynowego w procesie produkcyjnym.

 

Oferta szyta na miarę

Tradition und ErfahrungDas Angebot nach Maß

Nieustannie doskonalone procesy produkcyjne oraz wyszkolona kadra pozwala uzyskać produkt szyty na miarę. Każdy produkt bez znaczenia czy jest to przyczepa samochodowa czy też zabudowa samochodowa tworzony jest w oparciu o potrzeby klienta z uwzględnieniem desingu, bezpieczeństwa użytkowania oraz komfortu obsługi. Zadowolony klient to najlepsza reklama..

Oddziały w Niemczech i Polsce

Mögliche Abholung in drei Filialen in Deutschland

Uznanie w oczach klientów za min. indywidualizm w realizacji zamówień pozwolił rozbudować sieci oddziałów na terenie Niemiec ( Seesen, Dorsten , Reichersthofen ) oraz oddziału w Polsce ( Jasienie k. Kluczborka ) z produkcją w Lasowicach Wielkich. Jesteśmy bliżej każdego klienta i jego potrzeb.

Części i akcesoria bliżej ciebie

Ersatzteile direkt ab Lager verfügbar

 Rozbudowana sieć oddziałów wraz z zapleczem magazynowym wyposażonym niemal w 90% w części zamiennych i akcesorii pozwala każdego dnia na szybką realizację zamówienia. Nasi eksperci każdego dnia doradzają w kwestii wyboru odpowiednich części i akcesori tak aby każdy wybór był dobrym wyborem.

Profesjonalny serwis

Professioneller Service

Wykfalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem jest gwarancją wysokiej jakości usług serwisowych w dowolnym oddziale.

Gwarancja

Garantieverlängerung auf 36 Monate

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów jest gwarancja jakości, którą docenili kontrahenci z całej Europy.

Międzynarodowa sprzedaż

Internationaler Vertrieb

Budujemy zaufanie i wspólny sukces z naszymi kontrahentami poprzez długoterminowe relacje biznesowe oparte na partnerstwie co zaowocowało sprzedażą produktów marki Blyss do : Chile, Peru, Kazachstanu, Turcji oraz Mongolii.

 

 

 


Nasza praktyka


Jako producent przyczep samochodowych udzielamy pełnej gwarancji na wyprodukowane przez nas, fabrycznie nowe, przyczepki, zabudowy, części i akcesoria – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Ustalamy z kupującymi wszystkie ważne kwestie techniczne, handlowe i finansowe, dzięki czemu można mieć pewność rzetelnej finalizacji usługi. W szybko zmieniającym się świecie chcemy być kilka kroków do przodu i tylko stały kontakt z klientem gwarantuje odpowiednią jakość wykonania. Produkcja przyczep samochodowych z których sami bylibyśmy zadowoleni jest dla nas kluczowa. Uważnie wsłuchujemy się w zalecenia klientów i dostosowujemy się do nich. W ten sposób chcemy pokazać, co jest dla nas ważne.


Podkreślamy, że na przyczepy samochodowe producent ma wiążący wpływ w czasie ich realizacji. Dlatego do każdego zadania podchodzimy z należytą starannością. Nie uznajemy kompromisów, gdy chodzi o jakość i innowacyjność. Jeśli to ma być bezpieczna przyczepka samochodowa producent powinien zagwarantować jej jakość. Nasze standardy w tej kwestii są nieustannie podnoszone. Podchodzimy do tego bardzo poważnie niezależnie od typu zlecenia. Każde przyczepki producent musi dokładnie sprawdzić, by zweryfikować ich klasę.


Co oferujemy 


Wszystkie dostępne modele przyczep i akcesoria firmy BLYSS prezentujemy na naszej stronie internetowej. Dbamy, aby oferta była różnorodna i dopasowana do rozmaitych potrzeb. Na takie przyczepki samochodowe ceny mogą się zmieniać i uwzględniać rabaty dostępne w zakładce „Promocje”. Zachęcamy więc do przeglądania naszej oferty. Jednocześnie świadczymy usługi wynajmu przyczep za pomocą wygodnego w obsłudze kalendarza lub przez bezpośredni kontakt telefoniczny w przypadkach wymagających szybszego działania. Sprzedaż przyczep samochodowych prowadzimy na terenie całego kraju. Zamówione produkty można odebrać w naszym dziale handlowym lub zamówić wysyłkę.


Dodatkowo polecamy korzystanie z naszego profesjonalnego serwisu, dzięki któremu przyczepki do samochodów osobowych przedłużą swoją żywotność. Zapewniamy wsparcie techniczne i możliwość modyfikacji przyczep do własnych potrzeb. Regularna konserwacja pozwala też na zwiększenie ceny w przypadku ewentualnej odsprzedaży zakupionego modelu.


Dokąd prowadzi nas ta droga


Posiadając wieloletnie doświadczenie ciągle rozwijamy pomysły, z którymi weszliśmy na rynek. Nie przerywamy opracowywania nowatorskich technologii, poprzez które powstają nowe przyczepki samochodowe dostosowane do wymogów szybko zmieniających się czasów. Zwracamy uwagę na pojawianie się nowych branż i projektujemy modele adekwatne do ich potrzeb, jak np. dostępne u nas food trucki.

Wierzymy że wykraczanie ponad przyjęte standardy jest najlepszą opcją na polskim rynku przyczep samochodowych. Sięgając wzrokiem w dal jesteśmy w stanie więcej dostrzec i zaoferować to, co najlepsze w naszej dziedzinie.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.