ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
Tel.: 77 416 21 21 Fax: 77 416 21 23
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Nowe możliwości z Marcello

W ofercie pojawiła się nowa linia przyczep socjalnych Marcello. 
Linia Marcello powstała z myślą o stworzeniu idealnych warunków socjalnych na placach budowy, polach oraz wszędzie tam gdzie nie ma możliwości utworzenia stacjonarnych warunków socjalnych. Pełna mobilność bez konieczności przygotowania podłoża do ustawienia przyczepy to nie jedyne jej zalety. 
Ściany i dach wykonane zostały z wielowarstwowej płyty izolowanej o grubości 40 mm od zewnątrz i wewnątrz poszyte blachą stalową. Taka konstrukcja doskonale radzi sobie w otwartych przestrzeniach zachowując optymalne właściwości izolujące. 
 
Do dyspozycji są 3 poziomy wyposażenia : Basic, Compakt oraz Comfort.   
 
 Wersja Comfort wyposażona została, tak aby była jak najbliżej ideału przyczepy socjalnej. Stąd pełna zabudowa meblowa z lodówką, zlewem z ciepłą i zimną wodą , ogrzewaniem , stołem i ławami na 4 osoby oraz półką nad oknem. 
 
Wersja Compakt wyposażona została w pełną instalację elektryczną. O sposobie jej rozbudowy i wyposażeniu decyduje Klient.
 
Natomiast Basic to podstawowa wersja przyczepy bez wyposażenia.
 
 

 BASIC

               COMPAKT

                COMFORT

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Czytaj więcej Nie pokazuj tego komunikatu wię cej