ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

Mobilne rozwiązanie w walce z COVID

Rosnące zapotrzebowanie na mobilne punkty poboru próbek, izolatki, poczekalnie dla chorych  czy też izby przyjęć pozwoliły na stałe wpisać do naszej oferty przyczepy dedykowane walce z koronawirusem SARS-CoV2.
   W zależności od przeznaczenia przyczepy sanitarne mogą być wyposażone w pełen węzeł sanitarny , przyłącz wod-kan, ogrzewanie oraz zabudowę meblową. Oferowane rozwiązania spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i zapewniają optymalny komfort użytkowania.
   Ich największą zaletą jest łatwy montaż oraz możliwość ustawienia w dowolnym miejscu. Czas aktywacji mobilnego punktu do jazdy wynosi zaledwie 7 minut. Taki pojazd może się przemieścić, ma możliwość poruszania się w małej przestrzeni, a jego waga – 1200 kg – sprawia, że może ją ciągnąć niemal każdy samochód osobowy. 

Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Czytaj więcej Nie pokazuj tego komunikatu wię cej