ikona-fb
ikona-youtube-blyss
ikona-googel-blyss
ikona-blog-blyss

BLYSS Polska Sp. z o.o.
ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie
E-mail: handlowy2@blyss.pl

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAŹ

News

MONE CARLO SPORTSTER

Opublikowany: wtorek, 13 Kwiecień 2021
Przyczepa Monte Carlo Sportsterto najwyższa forma ewolucji w modelach przyczep do transportu pojazdów.
Przyczepa zachwyca aerodynamicznym kształtem oraz przemyślanymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest uchylna platforma, która ułatwia załadunek pojazdów sportowych lub luksusowych. W wersji standardowej przyczepa wyposażona została w przedni luk, drzwi boczne oraz klapę boczną podnoszoną na amortyzatorach gazowych. Przyczepa Monte Carlo Sportster podobnie jak wszystkie modele tej gamy, jest wyjątkowo kompaktowa i uwzględnia różnorodne potrzeby dla wymagających transportów. Bezpieczny transport wymaga odpowiednich zabezpieczeń ładunków. Z tego powodu przyczepa wyposażona została w szyny najazdowe, które ułatwiają zabezpieczenie pojazdu pasami 3-punktowymi . Dodatkowo w podłodze znajdują się uchwyty do mocowania towaru. A jeżeli mowa o bezpieczeństwie to na pewno należy tu wspomnieć o konstrukcji i zabudowie przyczepy, która w pełni zabezpiecza transportowany pojazd przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz drobnymi odpryskami na szybie czy też lakierze.

Zabudowa do transportu Jarraff

Opublikowany: wtorek, 02 Luty 2021
W naszej ofercie pojawiła się specjalistyczna zabudowa stała służąca do transportu maszyny Jarrraff - 11 tonowego trymera do obcinania gałęzi drzew na wysokości. Platforma zabudowy o wymiarach 8050x2550 mm wykonana z blachy perforowanej o grubości 4 mm. Zabudowa zaprojektowana została pod rozmiar kół i rozstaw osi maszyny Jarraff. Dodatkowe najazdy umożliwiają regulację wysokości załadunkowej dzięki czemu platforma również sprawdzi się w transporcie innych maszyn budowlanych, leśnych czy też ciągników rolniczych. Bezpieczny załadunek i rozładunek prawie 11 tonowej maszyny ułatwiajądwie hydraulicznie wysuwane podpory, umieszczone pod tylnym zwisem.Hydraulika obsługuje również unoszenie i opuszczanie najazdów, a zasilanie pompy odbywa się oczywiście przez przystawkę mocy w ciężarówce.
Pracę zabudowy w praktyce można zobaczyć na filmie:

Autotransporter na 6 samochodów

Opublikowany: wtorek, 27 Październik 2020
Rozszerzyliśmy swoją ofertę zabudów pojazdów o nowy model autotransportera do przewozu 6 samochodów osobowych. Nowa zabudowa powstała z myślą o ciężarówkach z co najmniej 14-tonowym DMC oraz rozstawem osi między 4125 a 4260 mm. Montaż zabudowy na 18 t podwoziu Dafa CF pozwoliło uzyskać aż8670 kilogramów ładowności. Przyczepa pneumatyczna na układzie 18-tonowym może pochwalić się ładownością dokładnie 11050 kilogramów. Łączna ładowność zestawu wynosi niemal pełne 20 ton. Długość całego zestawu wynosi 18,75 metra, z czego 5,95 metra przypada na dolną platformę w ciężarówce, a 11,95 metra na dolną platformę w przyczepie.
Jest również możliwość rozsunięcia dolnego pokładu, wydłużając przyczepę o kolejne 125 centymetrów. Przyczepa posiada możliwość regulacji hydraulicznie długości dyszla w zależności od potrzeb i rodzaju transportowanych pojazdów. Maksymalny wysuw wynosi 1500 mm z regulacją co 250 mm.

Nad dolnymi pokładami, poszytymi blachą stalową, znajdują sięłącznie trzy dodatkowe, aluminiowe pokłady. Dzięki nim można zabrać kolejne trzy auta osobowe, choć całość może też zostać opuszczona i ustawiona całkowicie na płasko. Wówczas korzystając z dużej ładowności pojazdu oraz szerokości platform 2,55 metra, możliwe będzie także zabranie niskich samochodów ciężarowych lub też najcięższych wariantów aut dostawczych.

Cały zestaw można obejrzeć na filmie poniżej :

Mobilne rozwiązanie w walce z COVID

Opublikowany: czwartek, 08 Październik 2020
Rosnące zapotrzebowanie na mobilne punkty poboru próbek, izolatki, poczekalnie dla chorych czy też izby przyjęć pozwoliły na stałe wpisać do naszej oferty przyczepy dedykowane walce z koronawirusem SARS-CoV2.
W zależności od przeznaczenia przyczepy sanitarne mogą być wyposażone w pełen węzeł sanitarny , przyłącz wod-kan, ogrzewanie oraz zabudowę meblową. Oferowane rozwiązania spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i zapewniają optymalny komfort użytkowania.
Ich największą zaletą jest łatwy montaż oraz możliwość ustawienia w dowolnym miejscu.Czas aktywacji mobilnego punktu do jazdy wynosi zaledwie 7 minut.Taki pojazd może się przemieścić, ma możliwość poruszania się w małej przestrzeni, a jego waga – 1200 kg – sprawia, że może ją ciągnąć niemal każdy samochód osobowy.