Aktualności

BLYSS liderem II ligii tenisa stołowego

Takie zakończenie I rundy to szczyt marzeń. W Chocianowicach dwie najlepsze drużyny zmierzyły swoje siły walcząc o pierwsze miejsce w I rundzie. Pojedynki były zacięte a wynik do końca nie był pewny dla obydwóch drużyn. Pierwsze dwa single zakończyły się wygraną dla drużyny BLYSS 2:0, jednak w kolejnych meczach punkt zdobyła LUKS Węgierska Górka. Kolejne single rozegrał Marek Płóciennik, który pokonał Dawida Kurowskiego.Na sąsiednim stole BLYSS traci punkt.
W grach deblowych punkt dla drużyny BLYSS wywalczył Iwasyszyn i Mnich zapisując wynik 4:2. Napięcie na hali rosło wraz z każdym kolejnym rozegranym setem. Kolejny punkt zdobył Norbert Mnich w trzecim secie pokonując Dawida Kurowskiego. Do upragnionej wygranej dzielił nas jeden punkt. Na sąsiednim stole Adrian Myszewski pokonał kapitana drużyny LZS BLYSS Kujakowice. Emocje rosły z każdym uderzeniem piłki, na tabeli końcowy wynik zapisuje się 4:3. Dwa kolejne mecze rozgrywa Marek Płóciennik i Wojciech Iwasyszyn, który po nie najlepszym spotkaniu uległ Madejowi. Wzrok skierowany był już tylko na stół Marka Płóciennika, który przegrywał 2:0 w setach. Teraz to goście byli bliżsi wywalczenia punktu w Chocianowicach co jednak nie do końca spodobało się Markowi. Znalazał sposób na Barana i szybko odzyskał stracone punkty wygrywając 3:2.
Drużyna LZS BLYSS Kujakowice wyprzedza LUKS Węgierską Górkę o dwa punkty i kończy I rundę jako lider. Końcowy wynik zapisuje się 6:4.

Poszukujemy pracowników! Sprawdź, czy mamy ofertę dla Ciebie.